Polish (Poland)English (United Kingdom)
 
 
Nowe filmy na YouTube PDF Print E-mail
Friday, 24 June 2011 08:56

There are no translations available.

Na kanale YouTube pojawiły się nowe filmiki z tegorocznych zawodów Strzegom Horse Trials 2011. Na filmach możemy zobaczyć przejazdy w próbie ujeżdżenia kilku najlepszych zawodników. Pojawiły się także wywiady z zawodnikami, m. in. z Bettiną Hoy, która obecnie prowadzi w konkursie CCI 3*, z Andreasem Ostholotem oraz z Mistrzem Polski Pawłem Spisakiem.

http://www.youtube.com/user/WorldCupStrzegom

 
 
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.
Banner
 
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Sponsors

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Media

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Calendar

1. Fontainebleau (FRA) 19-23.03.2014
2. Ballindenisk (IRL) 10.04.2014
3. Houghton Hall (GBR) 22-25.05.2014
4. Strzegom (POL) 26-29.06.2014
5. Aachen (GER) 15-20.07.2014
6. Malmö (SWE) 1-3.08.2014
7. Montelibretti (ITA) 19-21.09.2014
8. Waregem (BEL) 25-28.09.2014
9. Boekelo (NED) 9-12.10.2014



 
     
Copyright © 2003 - 2014 Strzegom Horse Trials 26-29.06.2014.  
 
Created by EVENT Promotion