Polish (Poland)English (United Kingdom)
 
 
Nowe filmy na YouTube PDF Print E-mail
Friday, 24 June 2011 08:56

There are no translations available.

Na kanale YouTube pojawiły się nowe filmiki z tegorocznych zawodów Strzegom Horse Trials 2011. Na filmach możemy zobaczyć przejazdy w próbie ujeżdżenia kilku najlepszych zawodników. Pojawiły się także wywiady z zawodnikami, m. in. z Bettiną Hoy, która obecnie prowadzi w konkursie CCI 3*, z Andreasem Ostholotem oraz z Mistrzem Polski Pawłem Spisakiem.

http://www.youtube.com/user/WorldCupStrzegom

 
 
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.
Banner
 
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Sponsors

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Media

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Calendar

1. Fontainebleau (FRA) 19-22.03.2015
2. Ballindenisk (IRL) 24-26.04.2015
3. Houghton Hall (GBR) 28-31.05.2015
4. Strzegom (POL) 25-28.06.2015
5. Aachen (GER) 11-14.08.2015
6. Montelibretti (ITA) 17-20.09.2015
7. Waregem (BEL) 24-27.09.2015
8. Boekelo (NED) 8-11.10.2015


 
     
Copyright © 2003 - 2015 Strzegom Horse Trials 25-28.06.2015 - Puchar Narodów w WKKW - FEI Nations Cup Eventing.  
 
Created by EVENT Promotion