PROGRAM LOTTO STRZEGOM HORSE TRIALS 2018
PROGRAM OF THE LOTTO STRZEGOM HORSE TRIALS 2018
28.06-01.07.2018

Środa / Wednesday

18.00 – Pierwszy przegląd koni / First Horse Inspection CI-long 2*
18.30 – Pierwszy przegląd koni / First Horse Inspection CI-long 3*

Czwartek / Thursday

08.30 – Pierwszy przegląd koni / First Horse Inspection CI-long 1*
09.30 – Ujeżdżenie / Dressage CI-long 3* - Arena A
10.00 – Ujeżdżenie / Dressage CI-long 2* - Arena B
13.00 – Ujeżdżenie / Dressage CI-long 1* - Arena B
13.15 – Ujeżdżenie / Dressage CI-short 2* part 1 - Arena A
16.00 – Pierwszy przegląd koni / First Horse Inspection CIO-short 3* Puchar Narodów / Nations Cup

Piątek / Friday

08.00 – Ujeżdżenie / Dressage CI-short 2* part 2 - Arena A
08.00 – Ujeżdżenie / Dressage CI-short 1* - Arena B
08.30 – Ujeżdżenie / Dressage CNC P-25 - Arena C
12.00 – Ujeżdżenie / Dressage CNC L/L-18 – Arena C
12.15 – Ujeżdżenie / Dressage CIO-short 3*Puchar Narodów \ NC – Arena A
13.00 – Ujeżdżenie / Dressage CNC P - Arena B

Sobota / Saturday

CROSS COUNTRY
09.45 – CI - long 1*
11.30 – CI – long 2*
13.00 – CI - long 3*
15.00 – CIO – short3* Puchar Narodów / Nations CUP

SKOKI / JUMPING
09.00 - CNC P/P-25 - Arena D
10.00  – CI – short 2* - Arena A
11.00 – CNC L/L-18 - Arena D
17.45 – CI - short 1*- Arena A

Niedziela / Sunday

08.00 – Przegląd koni / Horse Inspection CI-long 1*
08.30 – Przegląd koni / Horse Inspection CI-long 2*
09.00 – Przegląd koni / Horse Inspection CI-long 3*
09.30 – Przegląd koni Puchar Narodów / Horse Inspection CIO-short 3*NC

SKOKI / JUMPING – ARENA A
10.30 – CI-long 1* & Ceremonia dekoracji /Prize Giving
11.45 – CI-long 2* & Ceremonia dekoracji / Prize Giving
12.30 – Apolinarski Group – pokazy kaskaderskie / show
13.00 – CI-long 3*
13.30 – Pony show
13.45 – Ceremonia dekoracji / Prize Giving CI-long 3*
14.00 – Apolinarski Group – pokazy kaskaderskie / show
14.15 – Ceremonia dekoracji /Prize Giving CI-short 2*
14.45 – Puchar Narodów / CIO-short3* Nations CUP 
16.00 – Ceremonia dekoracji / Prize Giving CIO-short 3*NC, 
16.30 – Ceremonia dekoracji / Prize Giving CI-short1*
16.30 – Ceremonia dekoracji / Prize Giving CNC L & CNC P

CROSS COUNTRY
09.45 – CI-short 2*
12.45 – CI-short 1*

CROSS COUNTRY
09.00 – CNC P/P25
11.00 – CNC L/L18

 

 

 

sht2018 daty 600x600a

Logo
Logo
Logo
Logo

Program

Czwartek / Thursday
Ujeżdżenie / Dressage
CCI3*, CCI2*, CIC2*-part 1, CCI1*-part 1

Piątek / Friday
Ujeżdżenie / Dressage
CICO3, CIC2*-part 2, CIC1*, CNC P/P-25, CNC P, CNC L/L-18

Sobota / Saturday
Cross country
CCI1*, CCI2*, CCI3*, CICO3*
Skoki/jumping
CIC2*, CIC1*, CNC P/P25, CNC L/L18

Niedziela / Sunday
Cross country
CIC2*, CIC1*, CNC P/P25, CNC L/P25
Skoki/jumping
CCI1*, CCI2*, CCI3*, CICO3*

Youtube

Twitter

Instagram

 
Logo FEI NC Eventing

FEI Eventing Nations Cup™ Calendar 2018

 CICO 3* Vairano (ITA)   20 - 22 April 2018
 CICO 3* Houghton Hall (GBR)  25 - 27 May 2018
 CICO 3* Strzegom (POL)  29 June - 1 July 2018 / Applying New 2020 Olympic Format
 CICO 3* The Plains (USA)  6 - 8 July 2018
 CICO 3* Le Haras du Pin (FRA) 11 - 15 August 2018
 CICO 3* Millstreet (IRL) 24 - 26 August 2018 / Applying New 2020 Olympic Format
 CICO 3* Waregem (BEL) 21 - 23 September 2018
 CCIO 3* Boekelo (NED) 11 - 14 October 2018