marzec 11, 2024
MC8S 5135
Aktualności Agnieszka Chmielińska

100 dni do Lotto Strzegom Horse Trials

Dokładnie 100 dni pozostało do tegorocznej edycji zawodów LOTTO Strzegom Horse Trials.
czerwiec 25, 2023

Holendrzy triumfują w Pucharze Narodów

Reprezentacja Holandii zwyciężyła w rozegranym w Strzegomiu czwartym etapie Pucharu Narodów w WKKW podczas zawodów LOTTO Strzegom Horse Trials. Drugie miejsce zajęli Amerykanie, a trzecie Belgowie.
czerwiec 24, 2023

Holendrzy nowymi liderami w Pucharze Narodów w WKKW

Reprezentacja Holandii po wymagającym czterogwiazdkowym crossie awansowała na pierwsze miejsce w Pucharze Narodów w WKKW, który jest rozgrywany podczas zawodów LOTTO Strzegom Horse Trials. Drugie miejsce zajmują Amerykanie, a trzecie Austriacy.
czerwiec 23, 2023

Niemcy prowadzą w Pucharze Narodów w WKKW

Niemiecka ekipa po rozegranej dziś drugiej części próby ujeżdżenia obejmuje prowadzenie w konkursie o Puchar Narodów w WKKW podczas zawodów LOTTO Strzegom Horse Trials.

COUNTING DOWN TO

THE STRZEGOM HORSE TRIALS 2024

Kubota

STRZEGOM HORSE TRIALS 2014

Klasyfikacja cyklu Pucharu Narodów po Strzegom Horse Trials 2014 - 04.07.2014
Kurz po Strzegom Horse Trials 2014 powoli opada. Bez wątpienia było to jedno z najważniejszych jeździeckich wydarzeń tego roku.
DOC

Kolejna edycja Strzegom Horse Trials 2014 za nami - 30.06.2014

Zakończyły się międzynarodowe zawody Strzegom Horse Trials 2014, podczas których została rozegrana kolejna klasyfikacja z cyklu Pucharu Narodów 2014, najbardziej prestiżowej serii rozgrywek Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej.

DOC

Niemcy od początku do końca na czele - 29.06.2014
Po konkursie Pucharu Narodów na hipodromie w Morawie po raz kolejny zabrzmiał hymn Niemiec. Reprezentacja Niemiec prowadziła już od pierwszego dnia (po próbie ujeżdżenia) z różnicą ponad 30 punktów do Wielkiej Brytanii.
DOC, JPG , JPG

CCI3* do końca trzymał w napięciu - 29.06.2014
CCI3* bez wątpienia dostarczył widzom największych emocji. Dzisiejsza próba skoków, przypinała wczorajsza próbę crossu. Do ostatniej sekundy ważyły się losy konkursu.
DOC

Dwóch Polaków w pierwszej trójce CCI2* - 29.06.2014
Reprezentantka Szwajcarii Eveline Bodenmuller, startująca na 11-letniej klaczy Unita MB CH, po dzisiejszej próbie skoków przez przeszkody obroniła pozycję lidera konkursu CCI2*.
DOC

Dirk Shrade bezkonkurencyjny w CCI1* - 29.06.2014
Dla Dirka Shrade z Niemiec próba skoków przez przeszkody była tylko formalnością, choć jak pokazały wczorajsze „długie trzy gwiazdki" w WKKW niczego nie można być do końca pewnym...
DOC

Michael Jung zwycięzcą CI1*-short i CI2*-short - 28.06.2014
Znamy już zwycięzców dwóch konkursów Strzegom Horse Trials 2014. Czwartkowe próby crossu były już ostatnim testem dla zawodników startujących w CI1*-short i CI2*-short. We wszystkich konkursach prowadzą reprezentanci Niemiec (...)
DOC

Klasyfikacja Pucharu Narodów przed Strzegom Horse Trials - 30.05.2014
Drużyna Nowej Zelandii pierwszy raz w tym roku wzięła udział w zawodach cyklu FEI Nations Cup™ i od razu wygrała zmagania odbywające się w podczas Houghton International w Norfolk w Wielkiej Brytanii (...)
DOC

Michael Jung i Andrew Hoy wystartują na Strzegom Horse Trials - 28.05.2014
Na Strzegom Horse Trials wystartuje najlepszy aktualnie na świecie wkkwista – Michael Jung oraz legenda światowego wkkw - Andrew Hoy (...)
DOC

Zostań Wolontariuszem na Strzegom Horse Trials - 10.04.2014
Rusza rekrutacja wolontariuszy na Strzegom Horse Trials - największą w Polsce imprezę we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego (...)
DOC

Francja zwycięzcą pierwszych zawodów cyklu Puchar Narodów - 09.04.2014
Zwycięzcą zawodów otwierających tegoroczny cykl Puchar Narodów - FEI Nations Cup™ 2014 - we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego została ekipa gospodarzy, Francja. Zawody zostały rozegrane w dniach 19-23 marca w Fontainebleau (...)
DOC

Puchar Narodów w wkkw w 2014 roku -11.03.2014
W związku z rosnącym zainteresowaniem nowego cyklu zawodów Puchar Narodów we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego, który został rozegrany w 2012 i 2013 roku, Międzynarodowa Federacja Jeździecka podjęła decyzję o kontynuacji tego cyklu w 2014 roku (...)